Zmiana koloru auta Wrocław

Zmień wygląd swojego auta bez konieczności rozbierania karoserii i aplikacji nowej powłoki lakierniczej. Zdecyduj się na wysokiej jakości folie, które poza zmianą wyglądu, dodatkowo ochronią oryginalny lakier Twojego samochodu ⚪🔴🔵

Nowy kolor? Nowe auto!

Zmiana koloru auta bez konieczności rozbierania samochodu, prac blacharskich i lakierniczych? To możliwe! Zmieniamy oblicza samochodów naszych Klientów dzięki kolorowym foliom od światowych producentów na rynku car wrappingu. Nasze doświadczenie zostało docenione przez takie marki jak BMW czy Mercedes.

zmiana koloru auta

Połysk, mat, chrom, multikolor czy kameleon

Ogranicza Cię wyłącznie fantazja.

Bez względu na to czy szukasz standardowych barw czy też celujesz w jedyny na świecie projekt – my sprostamy Twoim oczekiwaniom.

zmiana koloru auta

Dbamy o każdy detal

Zapomnij o defektach powstałych podczas oklejania.

Uważamy, że car wrapping to sztuka. Można o nim pisać książki, ale z tym fachem trzeba się urodzić.

zmiana koloru auta

Doradztwo i profesjonalizm

Pomagamy w optymalnym wyborze.

Nie każdy pomysł jest dobry. Albo inaczej – funkcjonalny. Doświadczona ekipa pomoże odnaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Oklejanie samochodów i zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta dzięki specjalnym foliom to obecne standardy w przypadku tuningu optycznego samochodu czy też funkcji reklamowej w przypadku aut firmowych. Jest to stosunkowo szybka i bezinwazyjna metoda zmiany koloru, która niesie za sobą szereg dodatkowych korzyści.

W przeciwieństwie do nakładania nowej powłoki lakierniczej, proces nakładania folii jest znacznie mniej inwazyjny, szybszy i pełni jednocześnie kilka dodatkowych funkcji przy zachowaniu takiego samego efektu.

Folia zmieniająca kolor auta nie tylko chroni oryginalną powłokę lakierniczą, ale jednocześnie zapewnia jego ochronę przed wszelkiej maści uszkodzeniami. Takimi jak rysy, hologramy, odpryski czy korozja wynikająca z zasolonych jezdni i wilgoci. A w razie konieczności pozwala na bezinwazyjny i ekspresowy wręcz powrót do pierwotnego, oryginalnego lakieru.

Zmiany koloru auta dokonujemy poprzez nałożenie specjalnej folii. Wybór jest ogromny i nie tylko w zakresie koloru, ale również ceny. Wszystkie koncepcje omawiane są z Klientem, a my nie tylko służymy dobrą radą, ale również pakietem próbek, które można przejrzeć w naszym biurze.

W przypadku indywidualnych grafik nanoszonych na samochód, tworzony jest pierwotny projekt graficzny na bazie którego wykonamy proces nakładania finalnego i zaakceptowanego przez Klienta wzoru na samochód.

Zmiany bez granic

Oklejanie samochodu może stanowić zwyczajną zmianę koloru auta, a tym samym sposób jego percepcji. Nasi Klienci mogą wybierać spośród „zwyczajnych” kolorów, po wielobarwne folie mieniące się różnymi kolorami i odcieniami, a nawet folie z efektem „chrome”.

Granicą jest wyłącznie wyobraźnia i oczekiwania Klienta w połączeniu z jego budżetem, bo możliwości są praktycznie nieograniczone. Jako profesjonalne centrum tuningu optycznego posiadamy dostęp do najlepszych folii światowych i klasowych producentów.

Z takim samym poziomem satysfakcji wykonujemy standardowe modyfikacje mające na celu tradycyjną zmianę koloru samochodu jak i te niepowtarzalne i unikatowe projekty.

Ile kosztuje zmiana koloru auta?

Kwoty za modyfikacje mogą oscylować w kwocie kilku, albo nawet kilkunastu tysięcy. Wszystko uzależnione jest od wyboru klasy, koloru i zakresu oklejenia pojazdu, a także od jego gabarytów. Wszystkie wyceny realizowane są indywidualnie, gdyż tak właśnie traktujemy wszystkich naszych Klientów.

Precyzyjna wycena możliwa będzie po przesłaniu informacji dotyczących samochodu, a także oczekiwań odnośnie zmiany wyglądu. Dokładną odpowiedź na pytanie „ile kosztuje zmiana koloru auta” będzie można więc uzyskać po kontakcie z naszą ekipą. Do którego serdecznie zapraszamy.

Masz pytania dotyczące oklejenia Twojego samochodu i zmiany jego koloru? Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami, opisz swoją wizję na projekt, a my poddamy ją skrupulatnej analizie i wycenie.

Kontakt

FAQ

W zależności od projektu i zakresu prac będzie to minimum kilka tysięcy złotych. Ale które naprawdę warto wydać.

Jasne. Oferujemy doradztwo na każdym etapie realizacji.

Przede wszystkim profesjonalnie. Jak dobrze wiesz, nieprawidłowe oklejenie auta będzie gwarantować wyłącznie wyrzucone w błoto pieniądze.

Oferujemy folie od światowych producentów. Kolory, mat, chrom czy kameleon.