Oklejanie aut – zmiana koloru auta, folie ochronne i przyciemnianie szyb

Bez względu na to czy szukasz pomysłu na zmianę koloru swojego auta, sposobu na zabezpieczenie nowego lakieru czy przyciemnienie szyb – zrobimy to 🙋‍♂✅.

Usługi wchodzące w skład oklejania samochodów

Pod terminem oklejania aut kryje się kilka usług, które rzecz jasna znajdziesz również w naszej ofercie. Z powodzeniem zmienimy kolor Twojego samochodu, zabezpieczymy jego karoserię foliami ochronnymi lub przyciemnimy szyby. Wybierz ofertę, której szukasz dla swojego auta i poznaj jej szczegóły.

zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta

Jeżeli nie chcesz lakierować swojego auta, by nadać mu nowy wygląd to oklej go. Ta forma modyfikacji Twojego samochodu sprosta Twoim wszelkim oczekiwaniom. Wybieraj kolory od najlepszych światowych producentów.

Szczegóły oferty
folie ochronne na lakier samochodu

Folie ochronne na lakier samochodu

Chroń swoje auto i ciesz się jego nieskazitelnym wyglądem przez długie lata. Zainwestuj w bezbarwne folie ochronne ze zdolnością do samoregeneracji. Unikaj brzydkich odprysków, zarysowań i hologramów na pięknym lakierze.

Szczegóły oferty
przyciemnianie szyb

Przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnij szyby by chronić swoją prywatność w samochodzie, a także oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Sprawdź co jeszcze zyskasz decydując się na tę usługę.

Szczegóły oferty

Oklejanie samochodów w 4ohmy Wrocław

Oklejanie samochodów w 4ohmy Wrocław

Oklejanie aut to doskonały sposób na ochronę, a także zmianę lub poprawę ich wyglądu. Auto można okleić folią, by zmienić jego kolor, zabezpieczyć jego obłędny lakier bezbarwną folią ochronną lub przyciemnić szyby.

Pojęciu oklejania aut towarzyszy znacznie więcej możliwości. Jak pewnie już wiesz, jesteśmy w stanie nie tylko zmienić kolor Twojego samochodu dzięki specjalistycznym foliom klasy premium. Możemy nałożyć na nie dowolną grafikę, zabezpieczyć lakier i wyeksponować jego walory, a także przyciemnić szyby. Mało tego, każda z usług niesie za sobą szereg dodatkowych korzyści.

Oklejanie samochodu – różne warianty

Pojęciu oklejania samochodów tak naprawdę towarzyszy kilka różnych usług. Mimo iż wszystkie kojarzą się z aplikacją folii, to tak naprawdę mogą stanowić odmienną sekcję oferty. Oklajanie auta może dotyczyć całej karoserii uwzględniając zmianę koloru. Może być to zabieg mający na celu ochronę wybranych elemetów karoserii lub kwestia przyciemnienia szyb.

Zmiana koloru auta

Zmiana koloru auta wiąże się z nałożeniem specjalistycznej folii odmieniającej wygląd samochodu, ale pełni przy tym funkcję ochronną, zabezpieczając oryginalną powłokę lakierniczą przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Takimi jak rysy, hologramy czy odpryski.

Szczegóły oferty.

Folie ochronne i ochrona lakieru

Bezbarwna folia ochronna wydobędzie głębie lakieru, nada mu blasku przy jednoczesnym zapewnieniu długotrwałej ochrony. Nowoczesne folie klasy premium posiadają zdolność do samoregeneracji niczym wierzchnia warstwa ludzkiego naskórka. Odpowiednia grubość i zdolności do autoregeneracji czynią z folii bezpieczną i skuteczną metodę ochrony lakieru nie tylko przed odpryskami, rysami czy hologramami, ale również wilgocią i solą na jezdni.

Okleić można całą karoserię lub wybrane elementy, te najbardziej narażone na uszkodzenia.

Szczegóły oferty.

Przyciemnianie szyb

Przyciemnienie szyb niewątpliwie zapewni bardziej zadziorny charakter pojazdu. Zapewniając ochronę wnętrza auta przed szkodliwym promieniowaniem UV, wysoką temperaturą na zewnątrz samochodu czy po prostu większym komfortem i anonimowością w podróżowaniu.

Bez względu na to w jakim zakresie chcesz okleić swój samochód, my to zrobimy. I zrobimy to tak, by nie uszkodzić powłoki lakierniczej auta, nie zarysować szyb czy nie dopuścić do powstawania pęcherzyków pod folią, niwelujących finalny efekt.

Niestety, z autopsji wiemy, że takie rzeczy się dzieją, bo niejednokrotnie poprawialiśmy auta Klientów wydane z rąk konkurencji. I nie chodzi tu o dyskryminację innych firm, a jedynie przestrogę dla potencjalnych Klientów, by korzystać jedynie z usług sprawdzonych i prawdziwych fachowców.

Szczegóły oferty.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Masz pytania dotyczące oklejenia Twojego samochodu? Napisz do nas wiadomość. Odpiszemy na Twoje zapytanie najszybciej jak to tylko możliwe.

Kontakt

FAQ

Wszystko zależy od wybory folii. Jej przeznaczenia, koloru i zakresu aplikacji. Chcesz poznać naszą propozycję? Napisz do nas.

Tak.

Tak.

Tak.