Usuwanie rys i korekty lakieru samochodowego Wrocław

Aż żal patrzeć na zmęczony, szorstki i pozbawiony blasku lakier Twojego samochodu? Pełen rys, hologramów i zarysowań? Odwiedź nasze centrum detailingu i przywróć jego pierwotny blask 💎✨

Wieloetapowe korekty lakieru i usuwanie rys

Jeżeli lakier Twojego auta jest pozbawiony blasku, matowy i szorstki w dotyku – czas się nim zająć. Zwłaszcza, że rysy, obtarcia i hologramy nie dodają mu uroku.

Usuwanie rys i renowacja lakieru

Usuwanie rys z lakieru

Odmieniamy wygląd auta.

Usuwanie rys pozwala na przywrócenie pierwotnego stanu lakieru na każdym samochodzie.

renowacja lakieru

Glinkowanie lakieru

Korekty lakieru i wygładzanie jego powierzchni.

Polerka samochodowa czasami okazuje się zbędna, bo całą robotę zrobi glinkowanie lakieru.

usuwanie rys z lakieru

Usuwanie hologramów

Pozbądź się mankamentów na lakierze.

Rysy to nie jeden wróg lakieru. Hologramy to drobne zarysowania powstałe w skutek niewłaściwej pielęgnacji powierzchni lakierniczej.

Skuteczna ochrona lakieru samochodowego

Usuwanie rys z lakieru będące następstwem polerki samochodowej potrafi zdziałać cuda nawet z najbardziej zmęczonym lakierem samochodu. Jest jednak jeden warunek. Auto nie może posiadać rdzy czy głębokich uszkodzeń wierzchniej warstwy lakieru i klaru. Bo w takim wypadku, konieczne będzie lakierowanie uszkodzonego elementu.

W każdej innej sytuacji, kiedy na powierzchni lakieru są rysy, zatarcia, obtarcia czy hologramy, usługa usuwania rys (drobnych jak i tych znacznie bardziej widocznych) odmieni i odmłodzi auto przywracając jego dawny blask. Odświeżony lakier nie tylko podniesie wartość estetyczną auta, ale jego ogólną wartość finansową.

Car detailing i etapowe polerowanie rys na samochodzie – jak to robimy?

Szeroko pojęty detailing ma sprawić, by Twoje auto lśniło. Ale najlepsze nawet kosmetyki samochodowe nie uzyskają oczekiwanego efektu na pozbawionym blasku, zmatowionym lakierze pełnym zarysowań i hologramów. I wtedy do akcji wkracza nasz zespół.

Etapy usuwania rys z auta

Lakier lakierowni jak i oczekiwania Klientów są nierówne, dlatego przyjęło się, że oczekiwane rezultaty można podzielić na 3 etapy.

1. Metoda OneStep: usuwa około 50 – 60% rys i zarysowań
2. Metoda DoubleStep: usuwa około 60 – 80% rys i zarysowań
3. Metoda TripleStep: usuwa powyżej 90% rys i zarysowań

To Ty decydujesz w jakim stopniu mamy przywrócić lakier samochodu do jego pierwotnego uroku. A co ważne, każdy z etapów dokonuje nie lada rewolucji w wyglądzie auta.

Ile kosztuje polerowanie auta?

Tutaj nie jesteśmy w stanie podać dokładnej kwoty. Wszystko zależy od zakresu ewentualnych prac koniecznych do przywrócenia blasku na lakierze Twojego auta. Wpływ na wycenę mają takie czynniki jak gabaryty auta, kolor lakieru, głębokość oraz ilość zarysowań, a także hologramów.

Do wyceny konieczne będą oględziny auta. Tylko taki proces zapewni skrupulatną, rzeczową i konkretną wycenę. Na którą rzecz jasna zapraszamy za darmo w ramach prowadzonych usług szeroko pojętego car detailingu.

Jak dbać o lakier auta?

Przede wszystkim należy unikać bezobsługowych myjek z agresywną chemią. A o korzystaniu z lokalnej i ogólnodostępnej szczotki zanurzonej w kilogramach piachu nie wspominając. Ale nawet ręczne mycie i prywatny detailing nie uchronią auta przed mikro zarysowaniami, jeżeli nie będzie odpowiednich narzędzi, środków chemicznych i wiedzy odnośnie pielęgnacji auta.

Wycieranie i osuszanie auta , wbrew pozorom, może okazać się równie szkodliwe dla ogólnej kondycji karoserii jak szorowanie brudu szczotką z myjni samoobsługowej. By mieć pewność co do efektu i ochrony, najlepiej jest oddać samochód w ręce profesjonalnego auto detailingu, a także zawczasu zabezpieczyć lakier folią ochronną czy powłokami z kwarcu, ceramiki czy wysokiej jakości polimerów.

Masz pytania dotyczące polerki samochodowej i korekty lakieru? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas i prześlij zdjęcia. A jeżeli jest możliwość, podjedź i pokaż mankamenty lakiernicze na Twoim samochodzie.

Kontakt

FAQ

Oczywiście.

Tak. Jeżeli zrobią to specjaliści.

Niestety nie. Czasem lepiej jest zrobić wszystko od podstaw.

Oczywiście. Pozbywamy się nie tylko rys, ale również hologramów i zabrudzeń nadając powierzchni lakierniczej pierwotny blask.

Od rodzaju nałożonej powłoki.

Ceramika – do 5 lat skutecznej ochrony lakieru.

Kwarc – do 2 lat skutecznej ochrony lakieru.

Polimery – do 6 miesięcy skutecznej ochrony.

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie. Uzależnione są od ilości, kształtów i wielkości elementów karoserii. Napisz do nas, a poznasz dokładną wycenę.