Powłoki ochronne na lakier samochodu Wrocław – ceramika, kwarc, polimer.

Nowy samochód? A może nowy lakier? Jeśli chcesz na długo cieszyć się jego nieskazitelną powierzchnią, to lepiej zastanów się nad aplikacją powłoki ochronnej. Wybieraj między trzema stopniami zabezpieczenia przed rysami, odpryskami i hologramami na jego strukturze 💎✨

Trzy stopnie ochrony lakieru Twojego auta – ceramika, kwarc, polimer.

Jeżeli chcesz uchronić piękny lakier swojego samochodu przed wszelkiego rodzaju odpryskami, rysami czy hologramami – zdecyduj się na powłoki ochronne. Wybieraj między ceramiką, kwarcem lub polimerem w zależności od Twoich oczekiwań.

powłoki ochronne na lakier samochodu

Powłoki ceramiczne

Najwyższy stopień ochrony.

Powłoki ceramiczne zapewniają najwyższy stopień ochrony lakieru nawet na okres 5 lat!

powłoki ceramiczne na lakier samochodu

Powłoki kwarcowe

Średni stopień ochrony.

Powłoki kwarcowe stanowią pośredni stopień ochrony lakieru na okres do 2 lat.

powłoki ceramiczne na lakier samochodu

Powłoki polimerowe – woskowe

Najniższy, ale wciąż skuteczny poziom ochrony.

Powłoki polimerowe stanowią najniższy, choć i tak niezwykle skuteczny poziom ochrony na okres około 6 miesięcy.

Skuteczna ochrona lakieru samochodowego

Chcąc cieszyć się zadbanym autem na lata, warto zabezpieczyć lakier samochodu i jego kluczowe elementy specjalnymi powłokami ochronnymi. Specjalna warstwa ochronna skutecznie zabezpieczy lakier przed uszkodzeniami, rysami czy odpryskami.

Trzy stopnie ochrony – powłoki ceramiczne, powłoki kwarcowe i powłoki polimerowe

Do wyboru oferujemy trzy rodzaje powłok ochronnych. Każda z nich posiada odmienne właściwości, ale jeden cel. Ochronę powierzchni, na której ma się znaleźć. W ten sposób możemy wyodrębnić najtrwalszą i naskuteczniejszą ochronę w postaci powłoki ceramicznej, poprzez powłoki kwarcowe i polimerowe.

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna cechuje się najtrwalszym efektem ochronnym. Najwyższej jakości powłoki ceramiczne utrzymują się nawet do 5 lat! Skutecznie chronią elementy auta przed odpryskami, brudem, błotem, solą drogową, a także tworzeniem się rys i hologramów.

Powłoka kwarcowa

Powłoka kwarcowa z powodzeniem może zostać sklasyfikowana jako średni poziom ochrony lakieru auta i jego podzespołów. Skuteczność warstwy ochronnej w kontekście trwałości szacuje się na około 12 miesięcy przy zachowaniu właściwości powłok ceramicznych.

Powłoka polimerowa

Powłoka polimerowa stanowi najniższy poziom zabezpieczenia powierzchni. Mimo, że jest najtańsza, a poziom jej utrzymywania się na lakierze jest najkrótszy, to jednak spełnia swoją funkcję aż do 6 miesięcy! A to zdecydowanie lepsze rozwiązanie aniżeli totalny brak powłoki ochronnej na samochodzie.

Dla najbardziej wymagających – powłoka ceramiczna + bezbarwna folia ochronna

Dla najbardziej wymagających Klientów, właścicieli klasyków czy samochodów klasy premium oferujemy pakiet ochronny w postaci powłok ceramicznych, na które dodatkowo nanosimy folie ochronne ze zdolnością do samoregeneracji. Taki pakiet czyni cuda w zakresie ochrony lakieru i pozwala cieszyć się jego pięknem na długie lata bez najmniejszych rys, odprysków czy hologramów.

Jak chronić lakier auta?

Jak skutecznie chronić lakier auta? Przede wszystkim unikać myjni samoobsługowych, a także myjni ręcznych o podejrzanych warunkach. Najdokładniejsze nawet mycie ręczne, ale z gąbką z piachem, użytej przed kilkoma minutami na innym aucie to gwarancja mikro uszkodzeń i hologramów na pięknej dotąd powierzchni lakieru.

W przypadku nowych samochodów zaleca się więc natychmiastową wizytę w centrum car detailingu celem zabezpieczenia karoserii samochodu. A wszystko po to, by jak najdłużej zachować je w doskonałej kondycji optycznej.

Oferta powłok ochronnych kierowana jest również do właścicieli aut używanych, którzy chcą utrzymać swoje auta w jak najlepszym stanie na długie lata. Szczególnie w polskich warunkach, kiedy auto narożone jest na wilgoć, sól, wysokie i niskie temperatury.

Co ważne, powłoki ochronne mogą skutecznie chronić nie tylko lakier czy felgi, ale również szyby czy wnętrze samochodu.

Masz pytania dotyczące powłok ochronnych? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas. Wspomnij jaki masz samochód, które elementy chcesz zabezpieczyć, a my dokonamy wyceny.

Kontakt

FAQ

Oczywiście.

Tak.

Tak.

Tak.

Od rodzaju nałożonej powłoki.

Ceramika – do 5 lat skutecznej ochrony lakieru.

Kwarc – do 2 lat skutecznej ochrony lakieru.

Polimery – do 6 miesięcy skutecznej ochrony.

Wszystkie wyceny dokonywane są indywidualnie. Uzależnione są od ilości, kształtów i wielkości elementów karoserii. Napisz do nas, a poznasz dokładną wycenę.