O nas

Nasz zespół zrodził się z pasji do motoryzacji. Niezmiennie od dekady troszczymy się o auta naszych Klientów spełniając ich motoryzacyjne marzenia. Nie zmienimy świata, ale odmienimy każdy samochód podejmując się nawet najśmielszych wyzwań.

O nas

Witaj w centrum profesjonalnego centrum car detailingu #4ohmy. Nasza marka specjalizuje się w oklejaniu samochodów, car detailingu, wygłuszaniu auta oraz w montażu high end`owych rozwiązań car audio. Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Po pierwsze, stoją za nami lata doświadczenia. Po drugie, nie tracimy czasu na pisanie książek o oklejaniu aut tylko robimy to każdego dnia. Skupiamy się na pracy z ukochanymi autami naszych Klientów.

I w końcu po trzecie. Jesteśmy jedynym i wyłącznym zewnętrznym wykonawcą odpowiadającym za wygląd, ochronę oraz zmianę koloru nowych samochodów dla Klientów w autoryzowanych salonach marki Mercedes i BMW na terenie Wrocławia.

Zaufanie do naszej ekipy nie wzięło się znikąd, dlatego z przyjemnością zatroszczymy się również o Twoje auto – rzecz jasna, jeżeli tylko zechcesz nam zaufać.