Przyciemnianie szyb samochodowych Wrocław

Jedyne ściemnianie w jakim jesteśmy dobrzy, to te związane z przyciemnianiem szyb samochodowych ⬛✅

Przyciemnianie szyb

Przyciemnione szyby w samochodzie to nie tylko zabieg estetyczny. Dzięki takiej modyfikacji zabezpieczysz wnętrze auta przed promieniowaniem UV i wysokimi temperaturami w okresie letnim.

przyciemnianie szyb

Przyciemnione szyby

Ciemne szyby, czarny charakter.

Przyciemnione szyby niewątpliwie dodają pazura w każdym aucie.

przyciemnianie szyb samochodowych

Ochrona przed promieniowaniem UV

Skuteczna ochrona

Zabieg przyciemniania szyb pozwala skutecznie ograniczyć docieralność promieni UV.

Ciemne szyby, niższa temperatura

Ciemne szyby, niższa temperatura

Odetchnij w upalne dni.

W okresie letnim przyciemnione szyby pozwalają obniżyć temperaturę wewnątrz auta.

Przyciemnianie szyb w samochodach

Przyciemnianie szyb samochodowych to nie tylko optyka i nadanie nowego charakteru dla auta. To także zabezpieczenie wnętrza samochodu przed docieraniem szkodliwych promieni UV, a w warunkach letniego nasłonecznienia, obniżenie panującej wewnątrz pojazdu temperatury.

To także większa anonimowość w podróżowaniu przy paradoksalnym wyróżnieniu się w tłumie. Przyciemnianie szyb jednak warto powierzyć specjalistom, gdyż prawdę mówiąc nie każdy robi to dobrze. Efektem braku umiejętności są nie tylko pęcherzyki powietrza, ale również porysowane szyby czy białe obramówki przy krawędziach świeżo położonej folii.

Jeżeli chcesz, aby finalny efekt nie zawiódł Twoich oczekiwań, a pieniądze zostały dobrze wydane, powierz to zadanie naszej ekipie. I choć ceny na rynku za tę samą usługę potrafią znacznie różnić się od siebie, to pamiętaj, że cena za usługę nie bierze się znikąd.

Korzyści wynikające z przyciemnienia szyb

Jak wspomnieliśmy, przyciemnieniu szyb towarzyszy szereg dodatkowych korzyści poza samymi walorami estetycznymi. Ciemniejsze szyby to mniejsza przepuszczalność światła, a co za tym idzie – niższa temperatura wnętrza auta w upalne dni. To także dodatkowa ochrona dla plastikowych i skórzanych elementów wnętrza pojazdu, jak deska rozdzielcza czy skórzana tapicerka. Temperatura to jedno, a ochrona przed promieniowaniem UV to drugie. Ciemniejsze szyby, to także dodatkowa ochrona dla oczu.

A minusy?

No cóż. Jeżeli oddasz auto w ręce osób mianujących się profesjonalistami, a nimi nie będących, zauważysz ich dość sporo. Od źle wydanych pieniędzy, po mikro pęcherzyki na powierzchni folii czy bardzo źle wyglądające białe obramówki na jej nawierzchni. Gdy doświadczysz takich efektów, koniecznie zgłaszaj reklamację.

U nas natomiast możesz liczyć na perfekcyjne wykonanie, adekwatne do poniesionej wpłaty za usługę.

Ile kosztuje przyciemnienie szyb w samochodzie?

Zacznijmy od tego, że szyba szybie nierówna. Istotna jest jej wielkość, kształt, a także ilość ewentualnych powierzchni do przyciemnienia. W aucie osobowym jest to co najmniej kwota kilkuset złotych zakładając komplet szyb, nie licząc rzecz jasna tej najważniejszej – przedniej szyby – której oklejać bynajmniej w naszym kraju nie można.

Dlaczego my? Bo… nie ściemniamy!

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych, z wykorzystaniem niezwykle trwałych folii, pochodzących od markowych producentów. Na nasz zespół pracowniczy składają się wykwalifikowane osoby, posiadające ogromne doświadczenie w branży, skutkujące wykonywaniem zleceń na najwyższym poziomie, wraz z uwzględnieniem wszystkich potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. To pewnie dlatego oklejamy nowe auta w salonach dealerów marki Mercedes czy BMW.

Wykorzystywane przez nas folie do przyciemniania szyb posiadają niezbędne certyfikaty. Na wykonywane przez nas usługi udzielamy gwarancji.

W naszej ofercie znajdą Państwo folie w niezwykle bogatej gamie kolorystycznej, a także charakteryzujące się różnym stopniem przyciemnienia. Dzięki stosowanym przez nas foliom, możliwe jest zatrzymywanie aż 99% szkodliwych promieni UV, jakie z reguły docierają do wnętrza naszych samochodów. Ponadto, folie te redukują blask i zapobiegają zmęczeniu naszych oczu, ponadto chronią tapicerki przed wyblaknięciem. Przyciemnianie szyb to doskonała szansa na zachowanie prywatności w samochodzie, ukrycie wartościowych przedmiotów znajdujących się w aucie oraz utrudnienie włamania.

Przyciemnianie szyb to w głównej mierze doskonały zabieg stylistyczny. Wielu z nas wykorzystuje jednak tę metodę w celach praktycznych, jako skuteczny sposób pozwalający na zmniejszenie nagrzewania wnętrza samochodu. Na chwilę obecną coraz częściej ciemne szyby stanowią element fabrycznego wyposażania samochodów, nawet w niezwykle popularnych markach.

Przyciemnianie szyb okazuje się metodą niezwykle praktyczną – i to stanowi przeważający argument za tym, aby wykorzystywać ją w naszych samochodach. Używane w tym celu specjalne folie w znacznym stopniu wzmacniają szyby naszego samochodu, a także utrudniają złodziejom ich rozbijanie. Dla wielu klientów jest to również metoda pozwalająca na zachowanie pewnej prywatności i komfortu jazdy. Nie wszyscy lubią bowiem, jak ktoś zagląda im do auta. Przyciemnianie szyb pozwala także na wydobycie niepowtarzalnego, oryginalnego wyglądu naszego samochodu.

Masz pytania dotyczące przyciemnienia szyb w Twoim aucie? Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami, napisz jakie masz auto oraz w jakim zakresie mamy je okleić. Dokonamy wyceny.

Kontakt

FAQ

Wszystko zależy od wielkości powierzchni szyb. Całość wyniesie minimum kilkaset złotych.

Na jakość. Zarówno samej usługi jak i materiału, który posłuży do oklejenia szyb.

Po mikro pęcherzykach, białych krawędziach na obwodzie szyby czy też zarysowanej powierzchni folii.