Folia ochronna na samochód i zabezpieczenie lakieru Wrocław

Chroń lakier swojego samochodu dzięki najwyższej jakości foliom ochronnym ze zdolnością do samoregeneracji. Skutecznie zabezpiecz auto przed odpryskami, rysami i hologramami 🤚⛔

Skuteczna ochrona lakieru Twojego auta

Nie chcesz widzieć na lakierze swojego auta brzydkich rys, otarć, zarysowań czy drobnych odprysków od kamieni na jezdni? Oklej samochód bezbarwną folią ochronną ze zdolnością do samoregeneracji. Jest to trwała i skuteczna ochrona pięknego lakieru na Twoim samochodzie.

folie ochronne na samochód

Zdolność do samoregeneracji

Nowe technologie, wyższy poziom ochrony.

Czy wiesz, że najnowsze folie mają tendencję do samoregeneracji niczym ludzki naskórek po nacięciu?

folie ochronne na samochód

Ochrona, której nie widać

Folie, których nie zobaczysz gołym okiem.

Aplikacja folii nie wpływa na wygląd i estetykę lakieru. Mało tego, podbija jego blask!

folie ochronne na auto

Zero rys, hologramów czy odprysków

Zapomnij o codziennych potencjalnych uszkodzeniach.

Po nałożeniu bezbarwnej folii ochronnej nie musisz obawiać się o stan lakieru swojego auta.

Oklejanie samochodów i zmiana koloru auta

Folie ochronne stają się coraz bardziej popularną metodą zabezpieczania powłoki lakierniczej nowych lub odświeżonych u lakiernika samochodów. Aplikacja folii jest alternatywą dla wysokiej jakości powłok ceramicznych, a spełnia praktycznie tę samą rolę. W przeciwieństwie do powłoki z wosku, folia ochronna ma tendencję do samoregeneracji co czyni ją naprawdę świetną opcją na zabezpieczenie lakieru Twojego auta.

Powiedz „nie” wszelkim zarysowaniom, hologramom czy odpryskom na zjawiskowym lakierze Twojego ukochanego auta.

Zalety folii ochronnych

Folie ochronne stanowią skuteczną metodę zabezpieczenia wierzchniej powłoki lakierniczej i na trwałe pozostawią jej kondycję w perfekcyjnej kondycji. Będzie ona stanowić również trwałą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, mogącymi zaszkodzić karoserii. Takimi jak sól czy wilgoć, której efektem jest korozja.

Gruba warstwa i ochrona lakieru

Folie ochronne mogą mieć równowartość aż 150 mikronów przy zachowaniu krystalicznej przejrzystości. Tak gruba powłoka naprawdę zapewnia skuteczną ochronę lakieru.

Zdolności samoregeneracji

Czy wiesz, że folia może zachowywać się niczym wierzchnia warstwa ludzkiego naskórka? Zdolność do samoregeneracji pozwala na „zabliźnianie” się w przypadku drobnych rys czy uszkodzeń mechanicznych!

Łatwość i prostota usuwania

Gdy zajdzie taka konieczność, folię można zdjąć w każdej chwili, a proces ten pod warunkiem, że zostanie wykonany przez profesjonalistów, pozostawi oryginalny lakier w fabrycznej kondycji!

Aplikacja folii ochronnych na auto

Jak wspomnieliśmy, folia ochronna skutecznie zabezpieczy lakier Twojego auta. Ze swojej strony radzimy nakładać ją natychmiast po zakupie nowego auta lub natychmiast po jego renowacji. Takie działanie zapewni najlepsze rezultaty i piękny wygląd auta na długie lata.

Niekoniecznie całe auto, wybierz element!

To co czyni folie ochronne tak elastyczną metodą ochrony lakieru to fakt, że można nakładać je niezależnie na wybrane elementy karoserii samochodu. W ten sposób możemy zabezpieczyć całe auto włącznie z zaciskami hamulcowymi lub wybrane elementy, te najbardziej narażone na otarcia czy odpryski – jak przednie lampy i zderzak, maska, klamki lub ujście klapy bagażnika. To Ty decydujesz w jakim zakresie chcesz okleić i zabezpieczyć swój samochód!

Masz pytania dotyczące oklejenia Twojego samochodu? Napisz do nas.

Skontaktuj się z nami, napisz jakie masz auto oraz w jakim zakresie zamierzasz je okleić. Dokonamy wyceny.

Kontakt

FAQ

Oklejenie jednego elementu zaczyna się od kilkuset złotych.

Tak, chronią lakier na lata.

Jasne.

Korzystamy wyłącznie z produktów od światowych producentów.