Auto detailing Wrocław

Zafunduj swojemu autu prawdziwą sesję SPA. Nie będzie tu sauny, ogórków na oczach czy masażu, ale wierz na słowo, że profesjonalny auto detaling odmieni jego oblicze💎✨

Usługi wchodzące w skład auto detailingu

Auto detailing to nic innego jak zakres czynności mający na celu poprawę wyglądu Twojego samochodu lub zatroszczenie się o jego ochronę. W skład usług szeroko pojętego car detailingu wchodzą wieloetapowe korekty lakieru, renowacja i usuwanie rys. To jednak nie wszystko. Zapewniamy również ochronę lakieru w postaci powłok ochronnych. Zarówno ceramicznych, kwarcowych jak i polimerowych. Alternatywą są również bezbarwne folie ochronne. Oferujemy również czyszczenie tapicerki samochodowej i glinkowanie lakieru.

Usuwanie rys i renowacja lakieru

Korekty i renowacja lakieru

Jeśli lakier Twojego auta jest zmęczony i pozbawiony blasku, szorstki w dotyku, a jego powierzchnię pokrywają rysy i hologramy – jego korekta będzie tym, czego szukasz.

Szczegóły oferty
powłoki ochronne na lakier samochodu

Powłoki ochronne na lakier samochodu

Jeżeli chcesz zminimalizować ryzyko wystąpienia rys, odprysków czy korozji na lakierze Twojego auta, zabezpiecz jego powierzchnię wysokiej jakości powłoką ochronną.

Szczegóły oferty
glinkowanie lakieru samochodowego

Glinkowanie lakieru

Jeżeli lakier Twojego auta stał się szorstki w dotyku, auto brudzi się częściej i mocniej niż w przeszłości, to znak, że nadszedł czas na glinkowanie.

Szczegóły oferty
czyszczenie tapicerki samochodowej

Pielęgnacja wnętrz

Podróż w samochodzie, którego czystość pozostawia wiele do życzenia nie należy do najprzyjemniejszych. Pozbędziemy się brzydkich zapachów czy plam na tapicerce.

Szczegóły oferty

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz pytanie z zakresu usług dotyczących auto detailingu, napisz do nas.

Kontakt

Auto detailing w 4ohmy

Auto detailing w 4ohmy

Auto detailing i pielęgnacja auta.

Auto detailing, podobnie jak szeroko pojęta pielęgnacja auta ma wiele twarzy. Ale bez względu na punkt widzenia i zakres usług, zawsze chodzi o jedno – o przepiękne auto. Naszym nadrzędnym zadaniem jest wspaniały wygląd samochodów naszych Klientów i bez względu na to czy chodzi o nowy czy stary egzemplarz, naszą ciężką pracą uzyskamy oczekiwane rezeultaty. A to dlatego, że auta, to dla nas sztuka. Sztuka motoryzacji.

Zakres usług auto detailingu.

Pojęciu detailingu aut towarzyszy wiele usług. W naszym centrum możesz z powodzeniem odświeżyć lakier auta, zabezpieczyć jego powłokę, a także odmienić ogólny wygląd swojego pojazdu. Wewnątrz i zewnątrz. Oferujemy powłoki ceramiczne, powłoki polimerowe, usuwanie rys i hologramów, glinkowanie, a także czyszczenie i renowację tapicerki. Zatroszczymy się również o ogólny stan wizualny samochodu zewnątrz i wewnątrz auta, w ramach szeroko pojętych usług car detailingu i kosmetyki samochodowej.

Polerka samochodowa, usuwanie rys z lakieru i hologramów.

Polerka samochodowa i usuwanie rys z powierzchni lakierniczej potrafi zdziałać cuda. Jeżeli lakier samochodu jest brzydki, zmatowiony i pozbawiony blasku, posiada liczne zarysowania, hologramy i uszkodzenia – usługa ta odmieni wygląd zewnętrzny auta.

Szczegóły oferty.

Powłoki ceramiczne.

Powłoki ceramiczne to jedna z najtrwalszych i najskuteczniejszych metod zabezpieczania karoserii i ochrony lakieru.

Powłoki woskowe i polimery .

Powłoki woskowe i polimerowe stanowią alternatywę dla droższych i wydajniejszych zarazem powłok ceramicznych. Niemniej, są godnym uwagi środkiem ochronnym dla karoserii i lakieru samochodu.

Szczegóły oferty.

Polerowanie reflektorów.

Jeżeli klosze auta są zmatowione, polerowanie reflektorów poprawi widoczność i bezpieczeństwo, a przede wszystkim wygląd auta. Zaznaczyć trzeba, że nie wszystkie reflektory można traktować tę samą metodą, ale ręczymy, że mamy na to różne sprawdzone patenty.

Czyszczenie tapicerki samochodowej.

Czyszczenie tapicerki samochodowej umożliwia nie tylko zwiększenie ogólnej estetyki samochodu i komfortu podróży. Doprowadzenie jej do piewotnego stanu umożliwia również pozbycie się brzydkich zapachów, bakterii, a w skrajnych przypadkach nawet – pleśni. Skutecznie zatroszczymy się zarówno o tapicerki skórzane jak i te z rożnego rodzaju materiałów.

Szczegóły oferty.

Pielęgnacja wnętrz.

Pielęgnacja wnętrz nie musi dotyczyć wyłącznie tych najbardziej zaniedbanych. Z autem, jak z mieszkaniem. Gdy jest czyste, przyjemniej się w nim przebywa. Tak więc czyste, pachnące i odtłuszczone wnętrze samochodu pozwala przemieszczać się w komfortowych i przyjemnych warunkach. I jakby nie patrzeć, świadczy o jego właścicielu.

Glinkowanie lakieru.

Glinkowanie lakieru i ogólnie, karoserii, działa niczym dobry tonik na skórę. Metoda ta pozwoli pozbyć się drobin brudu, nalotu z asfaltu czy pyłu z klocków hamulcowych. Glinkowanie wygładzi lakier, zabezpieczy go przed osadzaniem się brudu i pozwoli na skuteczniejszą kosmetykę auta.

Szczegóły oferty.

Car detailing.

Szeroko pojęty car detailing będzie obejmował więc po części wszystkie aspekty detailingu, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz auta, których zadaniem będzie wyeksponowanie piękna Twojego samochodu, ale także jego ochrona. Usługi te mają charakter stricte indywidualny względem oczekiwań Klienta i stanu auta w jakim się obecnie znajduje. Każdy samochód to inna historia, ale możemy tworzyć ją razem.

FAQ

Zależy czego potrzebujesz? Napisz do nas i poznaj warianty.

Tak.

Tak.

Tak.

Tak.

Tak.